Jak brutálně znásilnit Čechy.

Tak brutální znásilnění jsem ještě v životě nečetl.

Děkuji všem co se podívají na text tohoto článku podle názvu, ale jinak bych asi nikoho nedonutil se na toto podívat. Jak už to provedli milí amíci před několika lety, když do obalu jednoho sex-časopisu dali stejný obsah, jen název byl dvakrát jiný. 

První byl: „ Chcete sex s mírou brutality a prvky šílenství?“. 

Druhý byl: „Chcete prožit milování s přírodními prvky?“.

Myslím, že rozumní ví, který časopis byl o 60% vícekrát prodán. Prostě člověk je takový, kde je rámus, tam čumí, kde je zlo, tam chce vidět, kdo a co a koho a nejlépe jak, aby to mohl dál vyprávět, že u toho osobně byl. Kde je děj, tam chce být, a kde podle něj se již nic neděje, tam jej to nezajímá. 

A takový je tento článek, je o tom, že se necháváme znásilňovat ve jménu neklidu, a přitom jsme klidní! Necháváme si líbit, vše na co se kolem podíváme a co je nezdravé, jen to zkritizujeme a protože nemůžeme nic dělat tak se jen „slovně“, pohádáme a popereme mezi sebou. Ale věřím, že by se našli tací, kteří by mi dali do nosu, jen proto, že něco co se jim nelíbí napíši.

A tak jsem se rozhodl ve jménu provokace uvést věci na pravou míru. Nežiji si špatně, pozoruji tenhle svět a bavím se jak si v rámci ekonomiky děláme hlavu přes pány politiky, které již nesmíme jmenovat, a s kterými to tady musíme vydržet ať vymyslí jakýkoli zákon, jakkoli špatný, jakkoli dobrý, hlavně, že jej vyprodukují a že bude platit na nás , Čechy.

Takže po nějaké době opět vidím, vyždímané čecháčky, kteří ve jménu krize bojují s prázdnými peněženkami a přitom stát vyhazuje miliardy ze společné kasy, ve jménu „záchrany nás všech“, jen několika jedincům a jejich firem, kteří na nás z vesela kašlou. 

Po přečtení dvou článků v pátečním HN jsem pochopil, že si opravdu nic jiného nezasloužíme, než padnout na držku. ČEx se díky naší mlčenlivosti a naší domácí spotřebě probojovává úspěšně mezi prvenství světových firem, a to přes vyždímané čecháčky, jen díky zlodějskému rabatu, zatímco jiní přemýšlí o zavedení lichvářského poplatku, který vládne mezi lidmi za půjčení, ale protože to nekontroluje stát, tak je to zlodějská lichva, když jde o víc jak 20-30%. Zatímco spousta státních institucí vám naúčtuje poplatky s takovou marží, že by se i lichvář styděl a červenal jaký, že je vlastně dobrodinec. 

Druhým článkem je dnes potvrzeno, že ne stavebnictví a práce pro člověka, ale pojišťovnictví a bankovnictví jsou hlavními atributy, které táhnou svět do záhuby. Takže kdo se pohybuje v těchto odvětví bude je logicky bránit a nakonec to stejně vyhraje nové pořekadlo: “kdo pracuje, ať nejí!” Pochopitelně ti všichni co z těchto oborů mají, se budou čílit, včetně srdnatých akcionářů, kteří profitují z nic nedělání, jen když mají své tučné dividendy. 

Všichni se jednou najíme peněz a pojišťovacích smluv.  Banky vám půjčí na cokoli hlavně již něco dělejme, ať máme co jíst, a až vybuchne vedle vás atomovka, tak vám náhradu škody pojišťovny provedou bez problémů, ale ať se o ni přihlásí až vaši vnuci.

Tak vzhůru do šrotovných akcí, do výměny kapitánů, do stavů ve kterých vlastně nechceme změnu, chceme se mít přece pořád a stále lépe a lépěji. Vzůru dál za obzor, kde jsou nové televize, nová auta, nové chladničky, myčky, luxy, mikrovlnky a t d . . . . .   jen ať je to hlavně na proud a ať to svítí celý den, byť jen malilinkatá diodička, ale ať ČExu prašulinky pěkně pomalinku plynou, vždyť po malých dávkách v jakémkoli množství nikomu ještě nic neublížilo ……..

No a pak se nedivme, že se na to někteří nemohou dívat,a tak si dnes dejte v Praze kopeček zmrzliny

Za jen 29,- Kč, když v loni před krizí stál 14,- Kč. Tak to tak vypadá, že někomu spadl množstevní prodej, tak to teď nahrazuje zvednutím ceny na takovou výši, aby měl stejný příjem, když je na něj zvyklý!

Tak se také nedivme, že je v Praze plno prázdných bytů a přitom nájmy zůstávají ve stejné výši, nemluvě o cenách za byty a domy, že by páni developerští měli pořád málo?

Tak se nedivme, že se divíme!

A pořád!

A napišme si to!

A zkritizujme se!

Jen dál, dokud nás opravdu ta krize nedožene, to se asi někteří z nás budou setsakramentsky divit.

Že bych já byl, Provokatér!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *