Ano, je to právě mužská chuť, která žene muže doslova „bezhlavě“ do získání max. počtu „bílého masa“. Tento fyziologický faktor, který ovládá mužské ego a vlastně z něj činí otroka. Je nasnadě jej těžké ovládnout probudí-li se v daný moment při pohledu na ženu jako na druh ukojení. 

Již po staletí ovládá tato chuť takřka všechny samce na vezdejší planetě, ale až dnešní doba tomu měla učinit přítrž. Pod rouškou zákonů je žena chráněna, ale bohužel jen na papíře. Ve skutečnosti je pořád zajatcem mužských pochutin a není zákona-tvůrců, kteří by vytvořili dostatečně silný a jasný zákon stavící ženu na piedestal skutečných hodnot, navíc ještě dostatečně funkční systém pro jejich ochranu.  

Divím se, že kultivované ženy naší země, které mohou zasáhnout již dostatečným vlivem, tak nečiní. Jen pomalu a tiše se stávají součástí světa ve kterém běhají kolem tohoto problému jako by se jich to netýkalo. Netýká-li se jich, že na všech nárožích visí jejich nahé kolegyně, na všech pumpách převládají erotické časopisy bez ohledu na to, jestli je čtou a vidí i malí človíčkové, pak se nedivme, že je svět pořád takový jaký je. 

Dokud bude moc v „rukou“ a v „časopisech“ v jakých je, budou „bílá masa“ pořád otrokyněmi těch kteří jsou otroky svého ega. Otrok v otročích spárech. Otrok otroka. Je to bludný kruh, který nemá konec dokud bude samec a samice. Za přírodní zákony nikdo z nás nemůže. A že tyto zákony platí víc než ty psané, se všeobecně ví.  Avšak můžeme společně zato, jak se zákony psané používají. Vím, že dnes škola tento problém nevyřeší, ale měla by začít, mladí by o své fyziologii měli něco vědět.  Postavit v každém městě odsávací domy pro ukojení ega by mohlo vyvést možná tak národ z krize, ale uklidnit nemravnost nejhrubšího zrna?  Možná tak dostat samce pod pravidelný odběr by mohlo vést k uklidnění jejich touh a vést ke snížení kriminality, kdy by mělo ubýt útoků na ženy, možná by se omezil i obchod s jejich těly, neb o nic jiného tu vlastně nejde. Pro ženy, bohužel, ale kdo to všechno zaplatí? Kdo bude tak silný a začne bojovat za něžná pokolení, která nás rodí, dávají nám život, aby posléze padly na oltář pod těla chutěchtivých samců. 

Dívám se na to střízlivýma očima, také jsem býval mladý, také jsem býval v býčím stavu při pohledu na něžné pohlaví, ale vždy jsem měl i úctu před tímto pohlavím, nechápu tedy, když pozoruji televizní zprávy, že ženy nepovstanou za svou ochranu.  Silněji! Hlasitěji! Mocněji! Proč to opět nechávají v rukou těch v jejichž rukou zase skončí.  

Dostanu vás z latergie? Nebo si pomyslíte, že si zase někdo kdosi cosi napsal a že to není chlap? Dostanu vás  z křesel nebo počkáte až spadne někomu zase rozum do kalhot? Popřípadě síla do mužných rukou, aby zvládl co zvládnout potřebuje? Počkáte, až to za vás udělají jiné? Nebo čekáte až vám za to zaplatí!? 

Jsem muž, normální s plnohodnotným apetitem pro život, ale jsem a chci být normální. Chcete být také? Přidejte se, i když to bude setsakramentsky těžké. Bude to bolet. V těle určitě, ale myslím, že po přečtení hlavně v hlavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *