A omluvme se KOMUNISTŮM!

Červené oči hodně-kterých z vás mi dávají opět za pravdu. Honíme se jen po bubácích, kteří už nejsou, a jsou-li, tak jsme to zase my, ti co se nám spousta věcí nelíbí, a možná i VÁM!!

Bohatství = to pěkná věc, před rokem jsem psal zrušme banky, dřív než ony zruší nás, no a je to tady, banky mají takové zisky, že se až tají dech, prosím, doufám jen, že si za ty peníze za čas něco koupí!

Demokracie = to je také pěkná věc, zvlášť když se musí prosadit v Afgánistánu, a tak to rčení od komunistů: „My ten mír musíme obhájit, kdybychom to tu měli všechno rozsekat“, je poplatné kapitalistickému socialismu. Nebo, že by nám naši bratři tajili, že ví, že je tam v horách zlato! No zato, přece stojí bojovat, když už v Iránu žádné hromadné zbraně nenašli. Kdo ví! Hlavně, že jim za naše peníze pomůžeme, musíme se přece bránit Islámu v zájmu demokracie, že?

ČEZ = to je hrůzná věc, to už dnes každý ví, ale jde přeci jen o konkurenční boj s neviditelným protivníkem, který může ČEZ porazit a úplně jej z českého trhu vymítit, a kdože je tenprotivník? Ten protivník jsme my!

Jen se zamysleme, jak na něj. Myslím si, že M.R. už stejně dobře nespí, mít takový balík pod polštářem! To je nezáviděníhodné! No, kdo chce kam ….  Přesto jsem přeci jen rád, že mi ještě PC svítí!

Politika = je pořád stále stejně dobrá věc, ve které se nakonec ukáže, že to co jeden myslel, druhý chtěl, třetí zrušil jako blbost, čtvrtý vetoval tuto blbost, pátý ji opět schválil, šestý to myslel dobře, ale špatně hlasoval, vlastně to tak nechtěl, sedmý už tomu vůbec nerozumí a osmý a devátý jsou jako vždy proti a desátý už neví o čem to je….   hlavně, že podnikatelé sypou do společné kasy peníze, ze které nic nedostanou a čumí jak ve státních firmách mají platy, nebeských rozměrů jako výraz solidarity pro ty co dostanou zlatého padáky, že by si založili vlastní politickou stranu, no na to asi nemají čas, honí dlužníky, honí lidi do práce, honí zakázky, honí se …. Za čím? Jenže koho volit?

Kriminály = jak řekl Havel, jsou plné politických vězňů! A pustil je. Tenkrát jich v celé ČSSR bylo 21.000 na 15 mil. obyvatel. Dnes je na 10 mil. obyvatel už 20600 vězňů, m.j. dluží státu už 500.000.000,- Kč, protože nemusí pracovat, a už máme i pořadníky na ty čekatele, protože je málo místa, a někteří se tam už nevejdou, další dostanou domácí vězení atd. Z toho plyne evidentně jediné:

MÁME KRIZI V EKONOMICKÝCH VZTAZÍCH. LIDÉ UŽ PÁCHAJÍ ZLOČINY Z EKONOMICKÝCH POPUDŮ. ZŘEJMĚ MAJÍ HLAD, ČI NĚCO JINÉHO JIM CHYBÍ, ALE JE TOHO ZLA TAKÉ ČÍM DÁL VÍCE, NEBO SE MÝLÍM?  Jen mrzí to, že na ně musím dnes makat! A až je zase někdo pustí, zajisté se najde jeden co mne zabije protože jsem o něm napsal, že ….

Silnice = stará známá písnička, není sůl, a je sníh v zimě? To se divíme, ale jak říká náš moudrý prezident, žádné oteplování není vidět. Ono těch 500.000.000 aut vůbec tu planetu neohřívá. Má-li základní znalosti ze základní školy, člověk, v duchu představivosti času, je zde z 24 hod. vzniku planety země pouhé 2 min. Mám zato, že má pravdu, my se asi změny klimatu nedožijeme, ale vnukům jsme připravili už roztopený kotel, a ten začne hřát, to mi věřte! A pokud nemáme zábrany, mám namysli proti sněhu, pak se nedivme, že to tu vypadá jak to vypadá, a bude hůř!

Zákony – pamatuji jak jedna paní povídala, a hned na to se udělal zákon. Dnes je zákon na všechno. Ale, ten co by nás chránil, není!! Stačila by možná pouhá věta : „Bylo-li zjištěno, že dotyčný jednal s úmyslem poškodit, je to posuzováno jako trestný čin“.  No a pálka by byla na soudci! Myslíte, že by to nepomohlo, než bohapusté: „ Nelze proviněného odsoudit, není na to zákon!“

Komunismus = je fujtajblová věc, nikdy jsem komunista nebyl, nikdy jsem nechápal jeho koncepci, ale dnes, když buduji kapitalismus, musím uznat, že některé dobré věci jsme si přece jen mohli vzít od nich, aby na ně někdo po čase nepřišel a nevytáhl z klobouku něco co už tu bylo. Ano privátní věc je to jediné, co má smysl, volnost ducha, osobnosti, prostředí, a to jsou krásná dogmata, jen to musím dělat doma, na cizím se špatně pracuje, ale dobře se z něj krade, že ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *