Vážení, milí a vůbec zda-li jste vůbec chtíví čtení o faktu, že naše vlast už není zdaleka naše jak si myslíme. Máme sice miliardáře, ale oni z naší vlastí nemají mnoho společného. Naši páni politici již dávno zaprodali tuto zemi. Zatím nevím komu budeme v budoucnosti patřit, ale jisté je to, že sami sobě už nepatříme.

Prodali jsme to nejdůležitější co nám padá z nebe a zadarmo. Prodali jsme si zpracovanou vodu a budeme-li kdokoli vodu chtít pít, musíme zaplatit daleko více, než kdyby nám patřila.

Prodali jsme silnice, pomalu všichni za to platíme do cizí země, a čekáme na pár šestáků, které se nám mají vrátit. Smutný obraz, že na výstavbu bereme vždy z nového státního rozpočtu. Úhrada dálničních známek už nepostačuje a přesto se na dálnicích už jezdí i 60km rychlostí. O kvalitě ani nepíši.

Prodali jsme vojsko. To co má patřit jen nám, abychom se bránili, neb mi přece už dávno neutočíme a nechceme jiná pole a hory. Ale to co nám patří aspoň ubránit …, a zde bych už byl moc opatrný na výraz, no přece nám! Ale komu tj nám? Všimáte si co je naše?

Prodali isme technologie, výrobní haly a továrny, prodali jsme …. a vyprodali. Jen nevím komu budeme patřit, němcům nebo rusům?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *